Tamamlanan ve devam eden projelere göz atın.

Hakkımızda

AKBİL TEKNOLOJİ

Akbil Teknoloji, geniş bir teknoloji yelpazesinde uzmanlaşmış, nitelikli teknik personelleriyle müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak sektörde güvenilirliği ve kalitesiyle tanınan bir firma olmayı hedeflemektedir. Danışmanlık ve eğitim alanında bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanarak pazar standartlarını belirlemeyi amaçlamış, sürekli olarak yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek iş fırsatları yaratma ve yönlendirme kabiliyetine sahip bir ekibiyle ön plana çıkmayı amaçlamaktadır. Etik değerlere, iş ahlakına ve dürüstlüğe bağlı kalarak, pazarda tercih edilen bir iş ortağı olma vizyonunu sürdürmektedir.

  • İşlerinizin temel yönlerini iyileştiren ölçeklenebilir yazılımla iş altyapınızı destekleyin.
  • Daha esnek, verimli süreçler ve düşük maliyetle uçtan-uca çözümler sunmaktayız.
  • Etkin biçimde kullanılmasını sağlayan anahtar teslimi ürün, çözüm ve hizmetler sağlıyoruz.
Akbil%20Teknoloji

25

Yılların Tecrübesi Güven İle Buluştu!

Profesyonel Düzey Teknoloji Hizmetlerimiz!

Hizmetlerimiz

Akbil%20Teknoloji

Ağ, Sistem, Entegrasyon

İş ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan, maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi, yüksek kaliteli, teknoloji çözümleri sizin için sunuyoruz!

Akbil%20Teknoloji

Data Center

Değişen iş ihtiyaçlarınıza daha hızlı cevap verebilmenizi sağlayan; esnek, her zaman her yerden ulaşılabilir bulut çözümleri ile dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyoruz.

Akbil%20Teknoloji

Yapısal Kablolama

Kurumunuzun artık vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan anahtar teslimi ürün, çözüm ve hizmetler sağlıyoruz.

Değerli İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Akbil Teknoloji Ağ Altyapısı Alanında Yaratıcı Çözümler Sunmaktadır!

Günümüzün yoğun rekabet ortamında Akbil Teknoloji, şirketlerle iş yapma stratejilerini sürekli olarak geliştirmek ve daha etkin bir şekilde uygulamak için kararlı bir şekilde çaba harcamaktadır. Maliyetleri düşürmek ve üretim verimliliğini artırmak gibi hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Akbil Teknoloji, kullandığı yeni ve güvenli teknolojilerle müşterilerine daha etkin ve verimli hizmetler sunmak amacı ile farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle faaliyetlerine başlamış, bilişim ve iletişim teknolojilerini birleştirerek “Bilgi Sistemleri” alanında çözümler üretmektedir. 

Akbil Teknoloji, Türkiye’de Yazılım, Danışmanlık ve Teknoloji çözümleri konusunda faaliyet gösteren en güçlü insan kaynağı ve teknolojik altyapıya sahip çözüm şirketlerinden biridir. 

  • Kolay Çözümler
  • 7/24 Online Destek
  • Hızlı İletişim Ağı
Akbil%20Teknoloji

986+

Tamamlanan Projeler

Akbil%20Teknoloji

896+

Mutlu Müşteriler

Akbil%20Teknoloji

36+

Uzman Kadro

Akbil%20Teknoloji

496+

Destek Sözleşmesi

Müşteri Yorumlarımız

Akbil Teknoloji İçin
Ne Dediler?

Emre Yalvaç
Emre YalvaçDesignation
Read More
Yaklaşık 1 yıldır birlikte çalışmaktayız. Mağazalarımız için kendilerinden ürün almaktayız gerçekten de kalite ve memnuniyet açısından en iyisiler.
Ecem Gökçe
Ecem GökçeDesignation
Read More
Türkiye'nin en iyi teknoloji firması pozitif 👍
Ali Doğru
Ali DoğruDesignation
Read More
Yaklaşık 1 yıldır birlikte çalışmaktayız. Mağazalarımız için kendilerinden ürün almaktayız gerçekten de kalite ve memnuniyet açısından en iyisiler.