Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

AKBİL TEKNOLOJİ

Akbil Teknoloji, geniş bir teknoloji yelpazesinde uzmanlaşmış, nitelikli teknik personelleriyle müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak sektörde güvenilirliği ve kalitesiyle tanınan bir firma olmayı hedeflemektedir. Danışmanlık ve eğitim alanında bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanarak pazar standartlarını belirlemeyi amaçlamış, sürekli olarak yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek iş fırsatları yaratma ve yönlendirme kabiliyetine sahip bir ekibiyle ön plana çıkmayı amaçlamaktadır. Etik değerlere, iş ahlakına ve dürüstlüğe bağlı kalarak, pazarda tercih edilen bir iş ortağı olma vizyonunu sürdürmektedir.

Akbil Teknoloji, yenilikçi yaklaşımı ve teknolojiye olan tutkusuyla öne çıkan bir firma olarak bilinir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede çözümler sunan şirket, bilgi teknolojileri alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şirket, sektördeki güvenilirliği ve kalitesiyle tanınmıştır. Müşteri odaklı yaklaşımıyla, her projede en iyi sonuçları elde etmeyi amaçlar. Yenilikçi çözümleri ve teknoloji trendlerini yakından takip ederek, müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedefler.

Akbil Teknoloji, güncel teknolojiyi en etkin yöntemlerde
kullanarak işletmelere değer katar!

Geleceğimiz İçin

Hep Birlikte

İş ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan, maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Kurumunuzun artık vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan anahtar teslimi ürün, çözüm ve hizmetler sağlıyoruz.

İhtiyacı Anlayan,
Geleceği Şekillendiren

Binlerce hayali gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda Yüksek standartlarda üretim yapma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.

Bugün üretim kapasitemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin şekilde çözümler üretiyoruz. Elde ettiğimiz başarılarla Türkiye’nin ve sektörümüzün lider firmaları arasında olmamızın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bizler, mükemmeliyeti hedefleyen bir işletmeyiz ve her adımda inovasyonu teşvik ediyoruz. Değişen dünyada, sınırların ötesine geçmek için iş ortağınız olarak yanınızdayız.

Tarihçe

Akbil Teknoloji, kullandığı yeni ve güvenli teknolojilerle müşterilerine daha etkin ve verimli hizmetler sunmak amacı ile farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle faaliyetlerine başlamış, bilişim ve iletişim teknolojilerini birleştirerek “Bilgi Sistemleri” alanında çözümler üretmektedir. 

Akbil Teknoloji, Türkiye’de Yazılım, Danışmanlık ve Teknoloji çözümleri konusunda faaliyet gösteren en güçlü insan kaynağı ve teknolojik altyapıya sahip çözüm şirketlerinden biridir. Personel kadrosunun dışında, profesyonel danışmanları, yüksek kapasiteli donanım parkı, finansal gücü, azmi, hizmet anlayışı ve kalite odaklı çalışmalarında teknolojiye dayalı entegre çözümler geliştirmektedir.