web,web sitesi,tasarım,web tasarım
• Site Haritası. Rss RSS
Akbil Teknoloji
Hakkımızda
  Genel Müdürün Mesajı  Genel Müdürün Mesajı
  Tarihçe  Tarihçe
  Kalite Politikası  Kalite Politikası
  İş Ortaklarımız  İş Ortaklarımız
  Ofislerimiz  Ofislerimiz
  İştiraklerimiz  İştiraklerimiz
Haberler
    Taşınıyoruz
    Yenilenen yüzümüzle çok yakında hizmetinizdeyiz.
Genel Müdürün Mesajı

Başarının Anahtarı Bilgi Teknolojilerinde…   

Bilişim teknolojileri günümüzde insan hayatını, ekonomik ilişkileri ve toplumun refahını etkileyen önemli etmenlerden biri haline gelmiştir. İş hayatında ve günlük yaşamda etkin rol oynayan bilişim teknolojileri bilginin toplanmasını, işlenmesini, saklanmasını ve gerektiğinde herhangi bir yere iletilmesi ya da herhangi bir yerden bu bilgiye elektronik, optik vb. tekniklerle erişilmesini sağlayan teknolojiler bütünü olarak tanımlanır. Organizasyonlar bilişim teknolojilerini maliyetlerin düşürülmesi, performansın artırılması ve geleneksel üretim sistemlerinin geliştirilmesi gibi çok çeşitli alanlarda kullanmaktadır. Bütün sektörlerde kıyasıya bir rekabetin yaşandığı günümüzde organizasyonlar, katma değer sağlayan ürünler ortaya koyabilmek ve rekabetin hat safhada olduğu piyasalarda var olabilmek için bilişim teknolojilerinin hızlı ve esnek hareket edebilme ve farklılaşabilme gibi rekabet avantajı sağlayan özelliklerinden olabildiğince faydalanmak istemektedirler.
Bilişim teknolojilerinin son dönemlerde göstermiş olduğu büyük ilerleme kayda değer bir üretkenlik ve verimlilik artışına sebep olarak bilişim teknolojilerinin iş dünyasının vazgeçilmezi haline gelmesini sağlamıştır. Bu yüzden bilişim teknolojileri projelerine duyulan ilgi her geçen gün artmış ve bilişim teknolojileri projeleri daha geniş kitleler tarafından kabul görmeye ve uygulanmaya başlanmıştır.
Bilişim teknolojileri projesi, bilişim teknolojilerinin sağladığı olanaklar kullanılarak, kurum ve işletmelerin sürdüre geldikleri işlerin daha hızlı, etkin ve verimli bir şekilde sonlandırılmasının amaçlandığı projelerdir. Bir organizasyonun yeni bir web sayfası tasarlaması, hali hazırda kullandıkları internet alt yapısını yenilemesi, yeni donanım ürünlerinin alınması veya yeni bir kurumsal kaynak yazılım geliştirilmesi birer bilişim teknolojileri proje örneğidir. Bilişim teknolojileri projelerinin de diğer projeler gibi profesyonel yöntem ve teknikler kullanılarak yönetilmesi gerekmektedir. 
Amacımız bilgisayar teknolojileri ve iş gereksinimlerinin tam olarak örtüşmesiyle gerekli noktada gerekli kaynakla en uygun çözümün oluşmasıdır. Sunduğumuz çözümler ve hizmetler Dünya’da ve Türkiye’de kabul görmüş markaların donanım ve yazılım platformları üzerinde gerçekleştirilmektedir.
Siz değerli müşterilerimizin iş gereksinimlerine katma değer sağlayacak ve rekabet güçlerini artıracak bu ürün ve uygulamalarla, uçtan uca toplam çözüm sunma kültürüyle hareket etmekteyiz.  

Verimli, başarılı, mutlu ve sağlıklı günler dileğiyle…  


« Geri
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Akbil Teknoloji Bilgisayar, Güvenlik ve İletişim Sistemleri