web,web sitesi,tasarım,web tasarım
• Site Haritası. Rss RSS
Akbil Teknoloji
Hizmetlerimiz
  Teknik Destek Hizmetleri  Teknik Destek Hizmetleri
  Network Bakım Hizmetleri  Network Bakım Hizmetleri
  Proje Yönetimi  Proje Yönetimi
  DENTE Garanti Hizmetleri  DENTE Garanti Hizmetleri
Haberler
    Taşınıyoruz
    Yenilenen yüzümüzle çok yakında hizmetinizdeyiz.
Network Bakım Hizmetleri
WAN:

Firmanıza özel Geniş Alan Ağı’nın (WAN) çalışma yapısı (topoloji) belirlenir. Firmalar için belirlenmiş olan yapı üzerinde maksimum performansı sağlamak amacı ile QOS ( Quality Of Services ) danışmanlığı da verilmektedir. QOS, hatlar üzerinde gidip gelen verinin, önem durumuna göre önceliklendirilmesini veya engellenmesini sağlayarak ofisleriniz arasındaki bağlantıların en iyi şekilde kullanılmasını düzenleyen sistemdir.
Firmanızın Geniş Alan Ağı (WAN) yapısında kullanılması en uygun modem, router gibi ofisleriniz arası iletişimin sağlanması için kullanılan ekipmanların belirlenmesi işlemleridir. Kullanılacak ürünler, firmanızın yakın gelecekteki ihtiyaçları göz önüne alınarak belirlenen, yapınıza en uygun ve en yeni ürünlerdir.
Firmanızın IP stratejik yapısının, kurulacak olan Geniş Alan Ağı (WAN) yapısı içerisindeki ofisleri, ofislerdeki kullanıcı sayıları, kullanılan sunucular, Yerel Alan Ağı (LAN) ekipmanları, sistemlerin yedeklenmesi stratejileri göz önüne alınarak belirlenmesidir.
Firmanızın geniş alan ağ yapısı içerisinde kullanılacak tüm ekipmanlar, konusunda uzman kişiler tarafından, IT yapınız için en uygun şekilde kurularak, sistem isteklerinizi karşılar şekilde teslim edilir. Sistemin gerekli seviyede çalıştığı gözlenene kadar işlemler tarafımızdan sürdürülür.
Hizmeti kapsamı
Router Kurulum
Modem Kurulum
XDSL Kurulumları
Kurulum ve danışmanlık verdiğimiz tüm sistemlere müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara göre 7/24 6/12 ya da 5/8 isteğe göre destek verilmektedir. 

LAN :
Firmanız içindeki kişisel bilgisayarlar, sunucular ve diğer ekipmanları arasındaki iletişim yapısıdır. Bu yapının ve yapıdaki ekipmanların belirli kriterlere göre planlanması Yerel Alan Ağ ( LAN) danışmanlığı kapsamındadır.
Yapınızın daha performanslı ve güvenli çalışması için yapının içerisinde sanal Yerel Alan Ağ yapıları oluşturma işlemidir.
Yerel Alan Ağ yapınızda kurulacak ya da güncellenecek ekipmanlar, firmanızın yakın gelecekteki ihtiyaçları göz önüne alınarak, yapınıza en uygun şekilde belirlenir.
Firmanızın yeni bir ofisinin kurulması veya sahip olduğunuz Yerel Alan Ağ yapısındaki kablolamanın yenilenmesi işlemlerinde, yapının belirlenmesini kapsar. Ofisinizde sağlıklı iletişimin sağlanması için en uygun kablo teknolojisinin ve yapısının uzman kişiler tarafından oluşturulmasıdır.
Ayrıca Yerel Alan Ağ yapınızda bulunan tüm sistemlerin ( Server, PC, Yazıcı gibi ), IP adreslemesi planlanarak, farklı gruplara ayırma işlemlerinin oluşturulmasını sağlamaktayız.
Firmanız için belirlenmiş olan Yerel Alan Ağ yapısı içerisinde kullanılacak tüm ekipmanlar, konusunda uzman kişiler tarafından yapıya uygun şekilde konfigürasyonu yapılarak, test edilmesi işlemlerini kapsar. Sistem gerekli seviyede çalışana dek kurulum işlemleri tarafımızdan sürdürülür.
Kurulum ve danışmanlık verdiğimiz tüm sistemlere müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara göre 7/24 6/12 ya da 5/8 isteğe göre destek verilmektedir.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır Akbil Teknoloji Bilgisayar, Güvenlik ve İletişim Sistemleri